Apie mūsų BRAVORĄ

„Druskininkų dvaro“ šviesusis – „lengvo“ skonio, šviesios gintaro spalvos gyvas natūralios fermentacijos LAGER alus, fermentuojamas žemutinio rūgimo mielėmis. Išskirtiniai aromatiniai apyniai ir aukštos kokybės salyklai suteikia alui ypatingą skonį ir aromatą. Šis alus puikiai dera su šviesia mėsa, aštriais patiekalais, lengvais užkandžiais ir salotomis.

„Druskininkų dvaro tamsusis elis“ – tamsios spalvos, „ solidaus“ skonio gyvas natūralios fermentacijos ELIS, fermentuojamas aukštutinio rūgimo mielėmis. Rinktiniai karameliniai salyklai, ypatingų rūšių aromatiniai ir kartieji apyniai suteikia alui išskirtinį skonį ir aromatą. Alus puikiai dera su žvėriena, tamsia mėsa, kietaisiais ir pelėsiniais sūriais.

„Druskininkų dvaro šviesusis elis “ – šviesus išskirtinio aromato, gyvas natūralios fermentacijos ELIS, fermentuojamas aukštutinio rūgimo mielėmis. Išskirtinės salyklų rūšys, kilmingi aromatiniai apyniai su apelsinų ir kalendrų tonais suteikia alui unikalų skonį ir gaivų vaisių aromatą. Šviesusis elis dera su žuvies patiekalais ir jūrų gėrybėmis, įvairiais sūriais bei desertais.