Apie „VILĄ ARNIKA“

Vila „ARNIKA“ įsikūrusi Druskininkų miesto centre, gražiausioje vietoje, šalia Druskonio ežero bei lietuviškų patiekalų restorano „FORTO DVARAS“. Šalimais yra miesto pliažas. Saugant istoriją ir kultūrinį paveldą įrengta nedidelė stilinga Vila „ARNIKA“, kurioje vienu metu gali apsistoti 14 svečių ( su pristatomais miegamais foteliais vaikams, iki 17 svečių), yra 7 standartiniai kambariai. Skoningai įrengtuose numeriuose, rasite  dižiules lovas su minkštais čiužiniais,  darbo stalą bei drabužinę, plokščiaekranius televizorius ir vonios kambarius su dušais, svarbiausius higienos reikmenis. Viršutiniame aukšte, dviejuose įrengtuose numeriuose – erdvius balkonus. 5 kambariai yra išties erdvūs bei komfortabilūs,  pajausite namų jaukumą bei šilumą, kurį sukelia vilos atmosfera bei interjeras. Kiekvienas vilos kambarys įrengtas taip, kad jūsų poilsis būtų malonus ir patogus.

Vilos „ARNIKA“  Druskininkuose lokacija labai patogi, norintiems pasiekti pagrindines lankytinas Druskininkų miesto vietas: vos 7 minučių kelio pėsčiomis nuo Vilos „ARNIKA“ iki Druskininkų sveikatinimo ir vandens parko „AQUA , už 6 minučių kelio automobiliu – žiemos sporto centras „Snow Arena“, o už 1 km – Druskininkų miesto autobusų stotis. Per 5 minutes iš vilos „ARNIKA“ nueisite iki įvairių SPA centrų ir  restoranų.

Vilos „ARNIKA“ gyventojams suteikiami individualūs pusryčiai šalia esančiame lietuviškų patiekalų restorane „FORTO DVARAS“, taip pat suteikiama 15 % nuolaida  restorano „FORTO DVARAS“ meniu patiekalams pietaujant, vakarieniaujant bei švenčiant įvairias šventes (išskyrus alkoholinius gėrimus).

8Vila „Arnika“ registratūra dirba nuo 9.00 iki 18.00 val.

Atvykimas į vilą nuo 14.00 val.
Išvykimas iš vilos iki 12.00 val.

Jei planuojate atvykti registratūros nedarbo metu, jums numerio raktai bus palikti seife , o kodas išsiųstas SMS telefonu.

Room_separator
Vaikai ir papildomos lovos

Visi jaunesni kaip 3 metų amžiaus vaikai gali būti apgyvendinti nemokamai, jei naudojamos tik paprastai kambaryje esančios lovos. Vyresni vaikai ar suaugusieji gali būti apgyvendinti už 17 EUR asmeniui už naktį, jei pristatomos papildomos lovos

Room_separatorINTERNETAS

Belaidžiu internetu galima naudotis visoje svečių namų teritorijoje. Paslauga yra nemokama

Room_separatorAutomobilių stovėjimo aikštelė

Automobilį galima nemokamai laikyti privačioje aikštelėje svečių namų teritorijoje (rezervuoti nebūtina)

Room_separatorAtsiskaitymas grynais arba kortele

Viloje „ARNIKA“ galima atsiskaityti šiomis kortelėmis: AMERICAN EXPRESS, VISA, VISA electron, MASTERCARD, MAESTRO

Room_separatorGyvūnai
Viloje „ARNIKA“ svečiai su gyvūnais neapgyvendinami

Room_separator

Rūkymas

Viloje „ARNIKA“ draudžiama visose patalpose rūkyti

Room_separator

Kitos paslaugos
Vilos „ARNIKA“ bendrojoje patalpoje rasite šaldytuvą, mikrobangų krosnelę, elektrinį virdulį, indų rinkinį, nemokamos kavos, arbatos. 

Viloje „ARNIKA“ yra įsikūrę grožio ir masažo salonai, čia dirba kvalifikuoti specialistai, kur jūsų lauks jauki ir šilta atmosfera. Atliekamos įvairios  veido grąžinimo procedūros. Siūloma išbandyti įvairius masažus, kuriuos atlieka  profesionali specialistė. Vilos svečiai neišeidami iš pastato mėgaujasi  veido ir kūno puoselėjimo procedūromis, masažais  už  prieinamą kainą.